LEVEL 3.1 và Cô giáo Tô Thị Thanh Thư đã cùng nhau tham gia tiết học thật bổ ích nói về “Thói quen mỗi ngày”. Bố/ Mẹ sẽ hiểu rõ hơn về những hoạt động Dạy & Học của các con ở trường; từ đó có thể đồng hành cùng con nhiều hơn trong việc học & phát triển kỹ năng một cách toàn diện hơn.
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
Together with LEVEL 3.1, Teacher To Thi Thanh Thu (Ms. Rose) conducted a really beneficial lesson on “Daily Routines.” Parents will have a better understanding of their children’s Teaching & Learning activities at school; from there, they can accompany their children more in learning & developing skills in a more comprehensive way.
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/316810879_569462491855399_1928471367631181497_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/316958000_569463345188647_2014382153728514880_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317068945_569461951855453_2065462856882317585_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317094861_569462385188743_6387509330928171913_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317250069_569463765188605_5354417111909823727_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317274990_569463458521969_6526494551399446034_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317314554_569461978522117_1816556244032825406_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317323611_569462125188769_4980213209298836943_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317326662_569462908522024_5975934245007874226_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317326672_569463405188641_6833130635649556127_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317351532_569462758522039_3051478889923522183_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317363867_569462065188775_1809118000291100757_n-1-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317363867_569462065188775_1809118000291100757_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317370685_569462538522061_4690489313413381970_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317395382_569462785188703_1491697833826110786_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317444797_569462088522106_8051361196677854634_n-300x200.jpg)
![](https://avm.ntt.edu.vn/wp-content/uploads/2022/11/317509373_569463435188638_8281390871213411523_n-300x200.jpg)